Doprava zdarma na veškeré zboží!

Kdo jsem?

kdo jsem

Dovolte mi, abych představila sebe a svou značku, kterou prezentuji pod svým jménem Petra Bradley.

Jsem módní a textilní designérka, ráda zkouším nové techniky a zaměřuji se zejména na nadčasové kousky se smyslem pro detail. Je pro mě charakteristický minimalistický design, praktičnost a pohodlnost jednotlivých modelů. Zaměřuji se zejména na střihové řešení dámských volnočasových oděvů, oděvních doplňků, někdy i doplňků pro zútulnění vašich interiérů.

Můj příběh není nijak neobvyklý. Začínala jsem jako každá malá holka šitím na panenky, se kterým mi pomáhala babička. Z ústřižků látek jsem tak vytvářela své první „modely“. Se sestrou jsme také pořádaly módní přehlídky, které vybíraly to nejlepší z mámina šatníku. Přehlídkovým molem se nám tehdy stala dlouhá chodba v přízemí našeho domu. Jedna z nás módní kreace předváděla a ta druhá je zapáleně komentovala.

Když tedy poprvé padla otázka ohledně výběru střední školy, umělecká průmyslovka byla jasná volba. Vystudovala jsem tedy návrhářství oděvů na SUPŠ v Uherském Hradišti, bakaláře poté v Hradci Králové se zaměřením na textilní design. Studia jsem završila v Praze na VŠUP, kterou jsem sice oficiálně nedokončila, ale z mého pohledu jsem zde získala veškeré zkušenosti, které mi měly být předány.

Již během studií jsem se pomalu snažila budovat svou značku oblečení. Když jsem přemýšlela o názvu, pod kterým bych se prezentovala, nedařilo se mi najít žádný pseudonym, se kterým bych byla spokojená. A tak jsem se rozhodla vystupovat přímo pod svým jménem a jít s kůží na trh.

A tak jsem tady, sama za sebe. Bez úžasného příběhu plného úspěchů, profesních zkušeností a designérských cen. Pouze s vírou v sama sebe a své dovednosti. S láskou k řemeslu a k procesu tvorby se snažím tvořit svůj vlastní příběh každý další den. Děkuji vám, že se stáváte jeho součástí.

Zpět do obchodu