Doprava zdarma na veškeré zboží!

Kdo jsem?

kdo jsem

Dovolte mi, abych představila sebe a svou značku, kterou prezentuji pod svým jménem Petra Bradley.

Jsem módní a textilní designérka, ráda zkouším nové techniky a zaměřuji se zejména na nadčasové kousky se smyslem pro detail. Je pro mě charakteristický minimalistický design, praktičnost a pohodlnost jednotlivých modelů. Zaměřuji se zejména na střihové řešení dámských volnočasových oděvů, oděvních doplňků, někdy i doplňků pro zútulnění vašich interiérů.

Můj příběh není nijak neobvyklý. Začínala jsem jako každá malá holka šitím na panenky, se kterým mi pomáhala babička. Z ústřižků látek jsem tak vytvářela své první „modely“. Se sestrou jsme také pořádaly módní přehlídky, které vybíraly to nejlepší z mámina šatníku. Přehlídkovým molem se nám tehdy stala dlouhá chodba v přízemí našeho domu. Jedna z nás módní kreace předváděla a ta druhá je zapáleně komentovala.

Když tedy poprvé padla otázka ohledně výběru střední školy, umělecká průmyslovka byla jasná volba. Vystudovala jsem tedy návrhářství oděvů na SUPŠ v Uherském Hradišti, bakaláře poté v Hradci Králové se zaměřením na textilní design. Studia jsem završila v Praze na VŠUP, kterou jsem sice oficiálně nedokončila, ale z mého pohledu jsem zde získala veškeré zkušenosti, které mi měly být předány.

Již během studií jsem se pomalu snažila budovat svou značku oblečení. Když jsem přemýšlela o názvu, pod kterým bych se prezentovala, nedařilo se mi najít žádný pseudonym, se kterým bych byla spokojená. A tak jsem se rozhodla vystupovat přímo pod svým jménem a jít s kůží na trh.

A tak jsem tady, sama za sebe. Bez úžasného příběhu plného úspěchů, profesních zkušeností a designérských cen. Pouze s vírou v sama sebe a své dovednosti. S láskou k řemeslu a k procesu tvorby se snažím tvořit svůj vlastní příběh každý další den. Děkuji vám, že se stáváte jeho součástí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení